HALK PİDE´YE BÜYÜK İLGİ

HALK PİDE´YE BÜYÜK İLGİ

21 Mart 2024 - 22:18

Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Halk Ekmek Büfelerinde Ramazan Ayı’nın vazgeçilmezi olan pide satışına başladı. 10TL’den satılan pideler vatandaştan yoğun ilgi görüyor


HALK PİDE´YE BÜYÜK İLGİ
Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Halk Ekmek Büfelerinde Ramazan Ayı’nın vazgeçilmezi olan pide satışına başladı. 10TL’den satılan pideler vatandaştan yoğun ilgi görüyor.

Her Ramazanda on binlerce hanede sofraların tercihi olan Halk Pide, uygun fiyatı ve lezzeti ile bu Ramazan da vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

Vatandaşların ucuz ekmek ve pideye ulaşabilmesi için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Erzurum Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, vatandaşların ekonomisine katkıda bulunmayı amaçladıklarını söylediler.

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri,”  Hijyenik ve steril ortamlarda üretim yapan Halk Ekmek Fabrikalarımızdan vatandaşlarımızın sofrasına uygun fiyatlı ve lezzetli pidelerimizi ulaştırmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımız Ramazan pidelerimizi, satış noktalarımızdan uygun fiyatlarla temin edebilirler. Tüm vatandaşlarımızın en iyiyi hak ettiğini bilerek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Vatandaşlarımıza kaliteli ve sağlıklı ekmek ulaştırmak için Erzurum Büyükşehir Belediyesi olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Halk Ekmek Fabrikası Projesi halkın gönlüne dokunan önemli bir hizmet oldu. Halk Ekmek Fabrikası’nda Ramazan ayı boyunca Ramazan pidesi üretimi yapılıyor.   Halk Pidemiz ile vatandaşımızın sofrasına bir nebze de olsa katkı sunabiliyoruz.  Halk Ekmek fabrikalarımızdan vatandaşlarımızın sofrasına uygun fiyatlı ve lezzetli pidelerimizi ulaştırmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımız, hijyenik ortamda üretilen pidelerimizi, satış noktalarımızdan temin edebilirler. Vatandaşlarımızın en iyiyi hak ettiğini bilerek çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Halk Ekmek satış noktalarından alışveriş yapan vatandaşlar, Halk Ekmek uygulamasından memnun olduklarını dile getirdiler.

KAYNAK ERZURUM GÜNEBAKIŞ

Bu haber 5242 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Doğu Anadolu Erzurum 6. Kitap Fuarı başlıyor
Doğu Anadolu Erzurum 6. Kitap Fuarı başlıyor
Erzurum Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde
Erzurum Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde "I. Erzurum Fen...
sanalbasin.com üyesidir