Erzurum Oto Tamircileri ve İmalatçıları Odasının yeni Başkanı...

Erzurum Oto Tamircileri ve İmalatçıları Odasının yeni Başkanı Fuat Haşıl oldu.

09 Ocak 2022 - 17:58 - Güncelleme: 09 Ocak 2022 - 18:12
Reklam

Erzurum Oto Tamircileri ve İmalatçıları Odasının yeni Başkanı Fuat Haşıl oldu. 
Erzurum Oto Tamircileri ve İmalatçıları Odasının  Olağan Genel Kurul seçimi yapılırken  mevcut başkan Fatih Çiftçi aday olmazken adaylardan  Fuat Haşıl 235 oy Abdülkadir Kara 115 oy aldı.
Aday olmamızın sebebi farklı  yenilik getirmek için aday olduğunu ifade eden Erzurum Oto Tamircileri ve İmalatçıları Odası Başkanı Fuat Haşıl, üyelerinin vizyonunu daha modern kriterlerle buluşturacak, aynı zamanda   yöneticilerin ilişkilerinde huzur ve güven getirecek bir yönetim oluşturmayı planladıklarını söyledi.
Haşıl,” Aday olmamızın sebebi farklı  yenilik getirmek bizler bazı yenilikler yapabilmek için aday olduk. Ortaya koyacağımız çok iyi projelerimiz var. “Değişim olmadan, Gelişim olmaz” sloganımızla yola çıktık, biz de inşallah bu odanın üyelerini, vizyonunu mücadelemiz bunun için değiştireceğiz. Geçmiş yönetimlerden kalan kazanımların üstüne koymak, ilerletmek için çabalayacağız.   Bizim yapmış olduğumuz her aktiviteye, hizmete, faaliyete katılım sağlasınlar, bize güvensinler, bir de tavsiyelerde bulunsunlar. Bütün üyelerimizden her zaman bizleri desteklemelerini ve tavsiyelerde bulunmalarını beklediğimizi, böylelikle oda olarak çok daha güzel hizmetler sunacağımızı bilmeleri gerektiğini belirtmek istiyorum. Esnafımızın vizyonunu daha modern kriterlerle buluşturacak, aynı zamanda üye ve yöneticilerin ilişkilerinde huzur ve güven getirecek bir yönetim oluşturmayı planlıyoruz. Teknolojiyi kullanarak, günün şartlarına uygun projelerle, üyelerimizin zamanın rekabet şartlarına uygun şekilde geleceğe hazırlamayı hedefliyoruz. Ortak akıl yolu ile üyelerimiz ve yönetimimizi hedeflerimizde birleştirmeyi düstur ediniyoruz. Bu anlamda göreve  başlayacağımız günden bu yana çok önemli adımlar atacağız  ve atmaya da devam edeceğiz. Üyelerimizi işlerinde geliştirecek adımlar atarak, esnafımızı odamızın öncülüğünde yapılan çalışmalarla kalkındırmayı hedefliyoruz.”

Bu haber 749 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yaşlı adam evinde ölü olarak bulundu
Yaşlı adam evinde ölü olarak bulundu
ETÜ'lü öğrencilerin projelerine destek
ETÜ'lü öğrencilerin projelerine destek
sanalbasin.com üyesidir