Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Diyanet-Sen Erzurum Şube Başkanlığından örnek davranış.

Diyanet-Sen Erzurum Şube Başkanlığından örnek davranış.

17 Haziran 2020 - 15:03
Reklam

Diyanet-Sen Erzurum Şubesi 15 Haziran 2020 tarihinden itibaren Kur’an Kurslarımızda Hafızlık eğitimlerine başlayan tüm öğrencilere maske ve Dezenfektan dağıttı.

 Diyanet Sen Erzurum Şube Başkanı Nurullah Ardahanlı, pandemi nedeni ile 16-29 Mart 2020 tarihleri arasında her düzeydeki eğitim programlarına ara verilmiş, hafızlık eğitimlerine 30 Mart 2020 tarihi itibariyle internet vasıtasıyla uzaktan eğitim yoluyla devam edilmiştir.  Pandeminin seyrine göre Diyanet İşleri Başkanlığımız da Devletimizin almış olduğu kararlar doğrultusunda normalleşme adımlarının atılması ve kısıtlamaların aşamalı olarak kaldırılması nedeni ile hafızlık eğitimi veren Kur’an Kurslarımızda da normalleşme sürecini başlatarak 15 Haziran – 27 Eylül 2020 tarihleri arasında hafızlık eğitimlerini başlatmıştır. Bu sürecin sağlıklı bir şekilde yürümesi için her türlü tedbirleri alan Müftülüklerimize de teşekkür ediyorum.

Diyanet-Sen Erzurum Şubesi olarak bu sürece katkı sağlamak amacıyla Kur’an Kurslarımızda hafızlık eğitimi alan ve geleceğimizin teminatı olan tüm öğrencilerimizin daha sağlıklı bir eğitim almaları için maske ve dezenfektan dağıtımı yaptıklarını söyledi.

 

Bu haber 1051 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aziziye'de yatırım yağmuru
Aziziye'de yatırım yağmuru
Sobada çay yapmak istedi, az daha canından oluyordu
Sobada çay yapmak istedi, az daha canından oluyordu
sanalbasin.com üyesidir